سفارش تبلیغ
اخبار جدید
اخبار جدید
 
*.: اخبــار فــنــاوری اطــلاعــات و ارتــبــاطــات .:*
 
Sony Bravia LCD TV Sony Bravia LCD TV

سونی رسما تایید کرد که حدود 1.6 میلیون از تلویزیون های براویا فروخته شده این شرکت در ژاپن و کشورهای دیگر می بایست تعویض شوند. سونی اعلام کرد که شکایاتی در این رابطه در یافت کرده است و مشکل تایید شده و به سرعت تلویزیون های فروخته شده تعویض خواهند شد. کاربران اعلام کرده اند که تلویزیون براویا آنها بیش از حد داغ شده و شروع به دود کردن می کنند. در ادامه لیست تلویزیون های سونی که برایشان این مشکل بوجود آمده لیست شده، قبل از خرید تلویزیون LCD براویا دقت نمایید که مدل مورد نظر شما در این لیست نباشد.

مشکل بوجود آمده در برخی از تلویزیون های LCD-Backlit براویا سونی مربوط به گرم شدن بیش از حد تراشه "ترانسفورماتور متناوب ساز"  است.

سونی به مطبوعات اعلام کرده که به زودی زمان و نحوه تعویض تلویزیون های فروخته شده را اعلام خواهد کرد. سونی اعلام کرده که تلویزیون های KDL-40X5000 و KDL-40X5050 و KDL-40W5000 و KDL 40V5000 و KDL-40V3000 دچار این مشکل خواهند شد.

مشخص نیست که چه بر سر کاربران ایرانی که این مدل تلویزیون ها را خریده اند خواهد افتاد. اما مشخصا اگر قصد خرید تلویزیون LCD برند سونی را دارید حتما دقت نماید که مدل های اعلام شده را انتخاب نکنید.
موضوع مطلب :

درباره وبلاگ

این وبلاگ برترین وبلاگ پارسی بلاگ در سال 1389 شده است . موفق باشید
آخرین مطالب
پیوندها
طول ناحیه در قالب بزرگتر از حد مجاز
آمار وبلاگ
بازدید امروز: 49
بازدید دیروز: 46
کل بازدیدها: 125407